9 Şubat 2016 Salı

Tablet Çerçeve

Tabletten geridönüşüm çerçeve yaptım, sonuç çok güzel oldu.Tabletimizin sarj yuvası bozulduğundan artık sarj olmuyordu, zaten eski bir tabletti.Eski bir tableti tamir ettirmek iyi bir fikir değil,yine de atmak istemedim.Aklıma birden bu fikir geldi ve değerlendirdim.Tabletin vidalarını saat tornavidasıyla çıkarıp arkasını açtık ,anakartını çıkarttık.Ekran kısmına büyük boy bir fotografımızı koyduk,anakartını da üstüne yerleştirip arka kapağını kapattık.Sanki tableti açıp ekranına fotograf koymuşuz gibi değil de ; tablet çalışıyor ve dosyadaki fotograflardan birine bakıyormuşuz gibi oldu.Çerçeveyi görenler tablet açık sandılar,fotograf koyup çerçeve yaptığımızı anlayamadılar.:) Çerçeve yaparak tableti değerlendirip yenilemiş oldum.

Pin It Now!

6 yorum:

Feryal Olcay Turker dedi ki...

Çok şık ve akılcı bir tasarım,,çok beğendim.....Ellerinize sağlık

ssselenc dedi ki...

çok sağolun ,teşekkürler:)

Profösör dedi ki...

Yararlı bir blog sayfan var. Sizden de öğreneceklerimiz var. Sade estetik ve anlatımınız da çok güzel. Sanat ve kültürümüze katkılarınız gözardı edilemez. El işi göz nuru; insanı rahatlatıyor.

ssselenc dedi ki...

Güzel yorumunuz için teşekkürler,sağolun.Sizin blogunuz da çok güzel.Şiirleriniz,yazılarınız insanı düşündürüyor,başka dünyalara götürüyor.

bisikletli rehber dedi ki...

Harika bir fikir , bayıldım.Benimde evde bozuk bir tabletim var onu değerlendireyim hemen :)

ssselenc dedi ki...

Teşekkür ederim.umarım sizinki de güzel olur.geri dönüşümle yenilemek bazen çok iyi oluyor.:))

Pin it

Popüler Yayınlar